بازرگانی گلبال
خانه / بلال شیری صادراتی / فروش عمده بلال شیری

فروش عمده بلال شیری

جهت خرید و فروش عمده بلال شیری برای دانه کردن در شرکت های تولید دان ذرت مکزیکی با ما در ارتباط باشید. با کیفیت ترین بلال موجود در بازار با مناسبترین قیمت را از ما بخواهید.

فروش عمده بلال شیری

ذرت corn که در ایران بلال نامیده میشود از محصولات بسیار پر طرفدار در بین مردم می باشد. بلال خواص بسیاری دارد که در ادامه به تعدادی از آن ها می پردازیم.

ذرت شیری را معمولا کباب کرده و به آن بلال آتشی می گویند.

فروش عمده بلال

دانه بلال

بلال تازه دانه درشت برای مصارف شرکت های تولید دانه ذرت مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول که از بلال شیری گرفته میشود در تولید کنسرو ذرت و ذرت مکزیکی استفاده میشود.

فروش عمده بلال

بلال دزفول

بلال در اکثر شهرهای جنوبی و جنوب غرب ایران کشت میشود. از بهترین و با کیفیت ترین نوع بلال کشت شده در کشور بلال دزفول می باشد. این محصول که شیر بلال نیز نامیده میشود دارای دانه های متراکم است. هر بلال به طور متوسط دارای ۶۰۰ دانه ذرت است. به همین خاطر برای مصارف شرکتی گزینه بسیار مناسبی می باشد.

فروش عمده بلال

خرید بلال

گروه بازرگانی گلبال با تجربه چند ساله در بازار بلال و صادرات داخلی و خارجی این محصول آمادگی خود را برای فروش این محصول اعلام می دارد. همچنین کشاورزان بلال می توانند جهت فروش محصول خود با ما در ارتباط باشند. کارشناسان ما پس از بازدید از مزارع و تعیین سطح کیفی محصول، با بهترین قیمت در بازار از شما خریداری می نمایند.

فروش عمده بلال

فصل بلال

برداشت بلال از اوایل اردیبهشت آغاز و تا پایان تیر ماه ادامه میابد. کشت پاییزه این محصول از اوایل آبان تا اواسط دی ماه است.

فروش عمده بلال

برای خرید بلال در بازه زمانی ذکر شده با ما تماس بگیرید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس مصطفی گلزار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120684204
کارشناس فروش: 09168163343
کارشناس فروش: 09173077153
پست الکترونیکی: golzar.n@gmail.com

مطلب پیشنهادی

معرفی ذرت و انواع آن

معرفی ذرت و انواع آن انواع ذرت را از نظر شکل ظاهر دانه ها و …