بازرگانی گلبال
خانه / کرفس صادراتی / صادرات کرفس ساقه به امارات

صادرات کرفس ساقه به امارات

جهت استعلام قیمت و خرید و فروش و صادرات کرفس ساقه به امارات با ما در ارتباط باشید. کرفس صادراتی با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت جهت صادرات به روسیه ، امارات، قطر ، عمان ، ترکیه و ارمنستان موجود می باشد. صادرات کاهو آیسبرگ ، کاهو رسمی رومانو ، هویج ، خیار ، فلفل ، کلم پیچ سفید و قرمز ، گل کلم ، کلم بروکلی ، بلال مکزیکی به کشور های حوزه خلیج فارس و کشورهای شوروی سابق.

صادرات کرفس ساقه به اماراتکرفس صادراتی دزفول

دزفول به عنوان قطب کشاورزی ایران همه ساله در فصل های پاییز و زمستان که هوای بسیار مطبوعی دارد به کشت کرفس می پردازند. این محصول بسیار پر طرفدار از دسته گیاهان چطری می باشد که برای رشد به آب مناسب و نسبتا زیاد نیاز دارد. محصول برداشت شده این شهرستان به دلیل بالا بودن مرغوبیت معمولا به کشورهای همسایه صادر می شود.

صادرات کرفس ساقه به امارات

صادرات کرفس ساقه به اماراتبسته بندی کرفس صادراتی

کیفیت کرفس برداشت شده جهت صادرات بسیار مهم می باشد. ولی موضوعی که بیشتر حائز اهمیت است نوع بسته بندی محصول است. که در حفظ کیفیت اولیه محصول تاثیر گذار است. گروه بازرگانی گلبال با تجربه خود در امر سورت و بسته بندی محصولات صیفی و تره بار این ضمانت را به شما می دهد که محصول خریداری شده را با همان کیفیت اولیه در مقصد تحویل مشتری نهایی دهد.

کرفس پس از برداشت و پاکسازی اولیه در سالن های مخصوص سورت جمع آوری می شوند. سپس برگ های سبز آن جداسازی می شود. و ساقه کرفس در سلفون های نانو آنتی باکتریال بسته بندی می شوند. کرفس های سورت شده تحت افت دما قرار می گیرند .و به اصطلاح شوک دما داده می شوند. محصول اکنون آماده بار گیری می باشند.

صادرات کرفس ساقه به امارات

گروه بازرگانی گلبال با تکیه بر تجربه خود و با حذف واسطه ها و دلالان در این حوزه سعی بر آن دارد محصول با کیفیت و ماندگاری بالا را با قیمتی کمتر از سایر رقبا در اختیار شما تاجران محترم قرار دهد.

جهت صادرات کرفس ساقه به کشور امارات ، قطر ، روسیه ، ارمنستان و آذربایجان با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس مصطفی گلزار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120684204
کارشناس فروش: 09168163343
کارشناس فروش: 09173077153
پست الکترونیکی: golzar.n@gmail.com