بازرگانی گلبال
خانه / کاهو سالادی رسمی / صادرات و فروش کاهو رسمی دزفول

صادرات و فروش کاهو رسمی دزفول

جهت صادرات و فروش کاهو رسمی دزفول با ما در ارتباط باشید. کاهو رسمی با بالاترین کیفیت و ماندگاری بالا با کمترین قیمت سطح بازار. کاهو سالادی رسمی جهت صادرات به کشور های روسیه، عراق، قطر، عمان با مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت.

کاهو رسمی دزفول

برداشت کاهو سالادی (رسمی) در مزارع شهرستان دزفول در فصول پاییز و زمستان صورت می گیرد. کاهو سالادی دزفول از مرغوبترین کاهوی کشت شده در سطح کشور می باشد. به همین خاطر حجم بسیاری از این محصول به کشور های حاشیه خلیج فارس و روسیه صادر می شود.

صادرات و فروش کاهو رسمی

صادرات و فروش کاهو رسمی

گروه بازرگانی گلبال با سابقه ی چند ساله در حوزه صیفی جات و تره بار آماده فروش کاهو صادراتی با کیفیت و ماندگاری بالا و کمترین قیمت سطح بازار می باشد.

تاجران محترم در این حوزه جهت استعلام قیمت و صادرات و فروش کاهو رسمی دزفول می توانند با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط بگیرند.

صادرات و فروش کاهو رسمی

بسته بندی کاهو رسمی

کاهو رسمی به دلیل حساسیت بالا باید طبق شرایط خاص سورت و بسته بندی شوند. در غیر این صورت ضرر های جبران ناپذیری به بار خواهد آمد. به طور مثال کاهو رسمی پس از جدا سازی برگ های پیر و آسیب دیده باید در سلفون های مخصوص بسته بندی شوند. وزن سبد یا کارتن حمل کاهو نباید بیش از ۸ کیلو گرم باشد. قبل از بارگیری محصول باید در سردخانه شوک دما داده شود.

صادرات و فروش کاهو رسمی

طی نشدن هر یک از مراحل بالا باعث می شود محصول با ضایعات بالا به مقصد برسد. مثلا اگر کارتن کاهو سنگین باشد باعث می شود هوادهی در بین کاهو ها بدرستی انجام نشود که این امر موجب له شدن برگ های کاهو می شود.

ضایعات مقصد به مراتب ضرر های بالاتری نسبت به جداسازی ضایعات در مبدا دارد. چون شما هزینه بار ضایع، هزینه های گمرکی بار خراب شده را به دلار پرداخت می کنید در صورتی که بار در مقصد دور ریز می شود. گذشته از این موارد اعتبار شما نزد مشتری که رکن اساسی معاملات می باشد از دست می رود.

ما این تضمین را به شما می دهیم که بار با ماندگاری بالا، با حفظ کیفیت اولیه خود، در مقصد تحویل مشتری بدهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس مصطفی گلزار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120684204
کارشناس فروش: 09168163343
کارشناس فروش: 09173077153
پست الکترونیکی: golzar.n@gmail.com