بازرگانی گلبال
خانه / کاهو پیچ آیسبرگ / خرید و فروش کاهو آیسبرگ

خرید و فروش کاهو آیسبرگ

جهت خرید و فروش کاهو آیسبرگ دزفول با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.کاهو آیسبرگ با کیفیت و ماندگاری بالا و ارزان ترین قیمت موجود در بازار را از ما بخواهید.

صادرات هندوانه در سال 98کاهو آیسبرگ

کاهو پیچ یا کاهو آیسبرگ یکی از انواع کاهو می باشد که در سال های اخیر به دلیل ظاهر زیبا و برگ های ترد مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. این گونه از کاهو شباهت زیادی به کلم پیچ دارد. با این تفاوت که برگ های آن از تراکم کمتری برخوردار است. وزن آن از کلم سبک تر است و برگ های کاهو پیچ نسبت به کلم پیچ خیلی ترد تر و شکننده است.

خرید و فروش کاهو

صادرات هندوانه در سال 98کاهو پیچ دزفول

دزفول با داشتن شرایط کشت کاهو پیچ و فراوانی اراضی کشاورزی یکی از مراکز مهم کشت این محصول به شمار می رود. کاهو آیسبرگ دزفول همچون کاهو رسمی در فصل های پاییز و زمستان برداشت می شود. حجم بسیاری از برداشت کاهو آیسبرگ دزفول سورت و به کشور های همجوار صادر می شود. یکی از مقاصد صادراتی این محصول کشور روسیه می باشد.

محصولات صادراتی به روسیه باید شرایط بسته بندی خاصی داشته باشند که بتوانند کیفیت محصول را تا مقصد حفظ کنند. گروه بازرگانی گلبال با سابقه ی چند ساله در حوزه سورت و صادرات محصولات صیفی و تره بار این آمادگی را دارد که محصولات با کیفیت و ماندگاری بالا را با کمترین قیمت سطح بازار در اختیار تاجران این حوزه قرار دهد.

ما با حذف واسطه ها و دلالان این حوزه و با تکیه بر تجربه خود توانسته ایم جایگاه خود را در این بازار به دست بیاوریم. جهت مشاوره و خرید و فروش کاهو آیسبرگ می توانید با ما در ارتباط باشید.

خرید و فروش کاهو

صادرات هندوانه در سال 98قیمت خرید و فروش کاهو آیسبرگ

متاسفانه با وجود نوسانات اخیر در بازار نمی توان قیمت را درج نمود. تاجران محترم می توانند روزانه برای استعلام قیمت با کارشناسان فروش ما ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس مصطفی گلزار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120684204
کارشناس فروش: 09168163343
کارشناس فروش: 09173077153
پست الکترونیکی: golzar.n@gmail.com